NON-STOP asistence/ Odtahová služba
Tel.: 775 944 626
Kontakt
Pneuservis

Disponujeme profesionálním pneuservisem, ve kterém se zkušení mechanici starají o to, aby vyřešili jakékoliv problémy s Vašimi pneumatikami, od jejich výměny až po opravu nebo správný nákup.

Přezutí na letní a zimní provoz

U nás na přezouvání čekat nemusíte, pokud se obáváte dlouhého čekání na přezutí, obraťte se na nás a my Vám zajistíme ten nejbližší termín.

Opravy a vyvážení pneu

Opravy, demontáže a montáže, vyvažování kol jsou prováděny dle standardních postupů a na moderních zařízeních, které zajistí bezpečnost a správné utažení.

Skladování pneumatik

Naším zákazníků nabízíme skladování kol-pneumatik, díky kterému zajistíme bezpečné uložení pneumatik do doby, než je budete opět potřebovat. U nás jsou Vaše pneumatiky kdykoliv k dispozici.

Prodej pneumatik

Pokud potřebujete pneumatiky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám vysvětlíme a poradíme s výběrem. Bezpečnost na vozovce úzce souvisí i s kvalitou pneumatik, a proto se zaměřujeme na pneumatiky osvědčených značek DUNLOP, MICHELIN, GOOD YEAR, PIRELLI, BARUM, NEXEN. Dodáme Vám samozřejmě i ostatní značky, vždy za skvělé ceny a v případě hromadných objednávek i s výraznými slevami.